Warning: copy(/home/u8825556/talassan.com//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/u8825556/talassan.com/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Planya talaşı | Talaşsan

Planya talaşı

Planya Talaşı genellikle hayvan altlıkları için kullanılmaktadır. Tavuk çiftliklerinde, Civciv üretimlerinde, Hara ve at çiftliklerinde, Petshoplarda evcil hayvanlar için altlık olarak kullanılmaktadır.

  • Planya talaşlarımız kendi üretimimizdir.
  • Hiçbir şekilde toz içermez.
  • İçerisinde hiçbir şekilde zararlı madde bulunmaz.
  • Titizlikle ambalajlanır.
  • İstenilen ölçülerde üretilebilir.
  • Planya talaşı sadece tomruklardan üretilir, içerisinde hiçbir şekilde kimyasal bulunmaz.
  • Toplama ürünlere itibar etmeyiniz. Hayvanlarınızı ve yatırımlarınızı riske atmayınız.

Her ürünün ucuz fiyatlarda muadili vardır. Konu can ise 2 kez daha düşünmek gerekir. Hayvanlarınızın sağlıklı yetişmeleri için ve yaptığınız yatırımlarınızın doğru sonuçları için kullandığınız planya talaşı çok önemlidir. Hiç bir şekilde kimyasal madde kullanılmayan ahşaplardan talaş çekilmiş olmalı, haşere ve kemirgenlere karşı doğru ilaçlaması yapılmış olmalı ve nem oranı düşük çam ağacından hijyenik şekilde üretimi yapılmalıdır.

Altlık Neminin Önemi

Normal bir altlık % 20 – 30 oranında neme sahiptir. Nem’in aşağı düsmesi halinde civcivlerde dehidrasyon görülür. Artması halinde kümes içindeki havanın nemi artar ve altlığın yalıtım özelligi bozulur. Ayrıca altlık nem oranı; tüylenme hızı, büyüme, yemden yararlanma, koksidiyoz kontrolü ve kümes içindeki amonyak (NH4) düzeyini etkiler.

Talaş üretimlerimizi kurumsal şekilde yapmaktayız. Bu işin aracısı değiliz. Piyasada çok sayıda aracılar, al satçılar mevcut ama ürünlerine ne  derece garanti veriyorlar? bilinmemektedir.

Sürekli üretimleriniz de kurumsal firmaları tercih etmeniz size zaman tasarrufu da sağlar. Sizi üretim takvimimize alırız, böylelikle siz unutsanız bile ürünleriniz üretilir ve sizlere zamanında teslimat yapılır.

Hizmetlerimizi ve üretim haberlerimizi güncel olarak facebook sayfamızdan takip edin.

Talaşsan Resmi facebook sayfamız : https://www.facebook.com/talassanturkiye/