Warning: copy(/home/u8825556/talassan.com//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/u8825556/talassan.com/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Toz Talaş İnce Talaş Çuval Talaş | Talaşsan

Blog

Şubat 12

Toz Talaş İnce Talaş Çuval Talaş

Ürettiğimiz ve satışa sunduğumuz talaşların kullanım alanları o kadar fazlaki… Bunlardan bir kaçına örnekler vermek istedik.

Toz Talaş Kullanım Alanları :

Toz talaş yüksek emici niteliği ile istenmeyen yerlere dökülen maddeleri (boya,yağ vb) emerek ortamı temizler.

El sanatlarında beyaz boya ve yapıştırıcı ile sahte kar olarak kullanılır.

Gübre ile karıştırıldığında bitkileri sağlıklı ve nemli tutar.İçerdiği ligno ve karbon sayesinde bitkileri çok iyi besler ve harika gelişmelerini sağlar.

Bayan çorabı,toz talaş ve çim tohumu ile çim adam yapabilirsiniz.Bayan çorabına ilk önce çim tohumu konur.daha sonra talaşla kapatılır ve dikilir.Yüzey kısmına insan şekli verilir(düğmelerle).İki hafta içinde çim adamın kafasında çimler çıkar.

Ahşap delikleri ve kusurları kapatır.Ahşap tutkalı ile bir macun haline karıştırıldığındaProfesyonel olarak toz talaş veya “odun unu” mükemmel, boyanabilen dolgu yapar.

Su ile talaşı nemlendirin ve garaj, bodrum, ya da dükkanın beton zeminini süpürün.Islak talaş ince toz ve kiri yakalayarak absorbe eder.

İnce çam talaşı, ince kayın talaşı, ince gürgen talaşı, talaş tozu, mikronize toz talaş ve diğer çeşitlerimizle sizlere bir telefon mesafedeyiz.

Haberler , , , , , , ,
About admin